Kiedy i jak nosić nerkę? Czy nerki można nosić cały rok? 0
Kiedy i jak nosić nerkę? Czy nerki można nosić cały rok?

Kiedy i jak nosić nerkę? Czy nerki można nosić cały rok?

To, że zmieniło się podejście do tematu torebek na pas – nerek, wiemy nie od dziś. Czasy kiedy taki rodzaj torebek nosiło się jedynie w wersji sportowej – też minęły. Miejsca w których najczęściej spotykało się osobę z nerką, też już się zmieniły – a raczej poszerzyły. No bo przecież nerki nadal są używane w celach sportowych, typowo praktycznych i niezwiązanych z modą. To dobry znak, bo mam wrażanie, że ten rodzaj torebki zostanie z nami na długo, może nawet okaże się, że nerki są tak samo nieśmiertelne jak jeansy!

 

czytaj całość »
Jak to się stało, że Tasiemasie powstało:) 0
Jak to się stało, że Tasiemasie powstało:)

Cześć! Mam na imię Monika i opowiem Ci o tym, jak to w niewielkiej pracowni na Śląsku powstają Tasie – od 2011 roku… Wtedy jeszcze nerki można było kupić głównie na targu, czy w sklepach sportowych…Mnie się zamarzyło mieć taką, którą będę mogła założyć nie tylko do sportowego look’u, taką wymarzoną…no i się zaczęło, najpierw dla siebie, potem dla znajomych…no i poszło:) Nazwa powstała przypadkowo i sytuacyjnie, kiedy od znajomego usłyszałam – fajną masz tasie – wiadomo, tasie ma się :).

czytaj całość »
Kolekcja Emotionality 0
Kolekcja Emotionality

Zbiór kobiecych emocji w torebkach... Może to brzmi banalnie, ale tak czuję i tak właśnie chcę Wam przedstawić moją najnowszą kolekcję. Odkąd zajęłam się Tasiami i w międzyczasie stałam się magistrem psychologii i coachem, zastanawiałam się, co jedno może...

Filmik zapowiadający kolekcję zobaczysz tutaj: YouTube

czytaj całość »
Pierwsza skórzana kolekcja 0
Pierwsza skórzana kolekcja

Bardzo długo zastanawiałam się, czy zacząć szyć nerki ze skóry, wiele razy o to pytałyście, a ja uparcie, że nie…nie będziemy szyć ze skór! Przecież to takie niemoralne itd…No najłatwiej tak, coś sobie wbić do głowy i tak brnąć, nie rozpoznać tematu wnikliwie. No i tak sobie ostatnio pomyślałam, że zbadam temat i wiecie co, no lepiej nie mogłam zdecydować.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl