Misja

Monika, to właścicielka marki Tasiemasie, od ponad 10 lat niezmiennie tworzy dla Was cudowne torebki, które kradną Wasze serca. 

Misją marki jest przede wszystkim spełnianie marzeń własnych i Waszych Śliczne, to takie niesamowite, że w dobie sieciówek, wielkich domów modowych, tempa które nas otocza - wciąż znajdują się chętne by mieć swoją własną, niepowtarzalną i ręcznie wykonaną tasie.

Misją marki są też ambicje i dążenie do celu Moniki, która mimo tego, że pracuje na etacie inspirując innych do działania i sprzedaży, to jest też mamą dwóch wspaniałych synów i żoną. Z wykształcenia jest psychologiem biznesu i coraz mocniej udowadnia sobie, że przestaje być przysłowiowym "szewcem bez butów".

Misją marki jest prowadzenie firmy zgodnie z własnymi wartościami i "po swojemu" czyli z szacunkiem, troską o klienta, wsłuchiwaniem się w potrzeby i realizacją zamówień na najwyższym poziomie. 

Misją marki jesteście Wy Śliczne, wspaniałe kobiety, Klientki, które wracają po kolejne tasie. Jesteśmy Wam wdzięczni, bo to dzięki Wam marka Tasiemasie wciąż jest na rynku i mocno się rozwija.

 

Misją marki jest też inspirowanie innych kobiet, do tego by nie bały się łączyć pasji z biznesem, by rozwijały skrzydła mimo natłoku codziennych obowiązków. 

 

Cały filmik zobaczysz na: Youtube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl