Karty upominkowe
 1. Niniejszy regulamin (dalej "Regulamin") określa zasady sprzedaży i realizacji Kart Upominkowych.
 2. Regulamin dotyczy sklepu internetowego pod adresem www.tasiemasie.pl

 

 1. Użyte w Regulaminie zwroty oznaczają:
  1. Wydawca - właściciel sklepu online www.tasiemasie.pl Monika Wiśniewska ul. Morcinka 17/57 43-100 Tychy NIP 6462704448
  2. Karta Upominkowa– karta sprzedawana w wersji do druku lub wydrukowanej formie, to karta na której widnieje kwota do wykorzystania w sklepie internetowym za pomocą indywidualnego kodu zakupu. 
  3. Nabywca – osoba, która w sklepie online www.tasiemasie.pl dokonuje przekazania środków na rzecz Wydawcy w wysokości równej wartości bonu, w zamian za co otrzymuje od Wydawcy Kartę Upominkową w wersji elektronicznej lub wydrukowanej.
  4. Użytkownik – posiadacz Karty Upominkowej, przedstawiający ją do realizacji w sklepie online www.tasiemasie.pl.§3
 1. Karta Upominkowa jest elektroniczną lub wydrukowaną kartą na której widnieje kod indywidualny, upoważaniający do zakupu towarów na stronie www.tasiemasie.pl w określonej kwocie. 
 2. Wartość Karty Upominkowej wyrażona jest w PLN. 
 3. Wartość Karty Upominkowej jest określona w kwotach 100zł, 150zł, 200zł, 250zł, 300zł 
 4. Jeżeli wartość zakupu z użyciem kodu z karty upominkowej, przekroczy jej wartość - użytkownik będzie mógł dopłacić różnicę wybierając dostępne formy płatności. 
 5. W przypadku zwrotu lub wymiany zakupionego towaru za pomocą karty upominkowej, zwrot kwoty zostanie przelany na wskazane konto kupującego. Wartość zwrotu będzie równała się wartości zakupu towaru bez uwzględnienia zwrotu za przesyłkę. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl